DVD Fedora 27 Workstation

DVD Fedora 27 Workstation
Výrobce: Fedora
Model: DVD Fedora 27 Workstation
Dostupnost: ihned k dodání
Cena: 80
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

Instalační a live DVD Fedora 27 Workstation s desktopovým prostředím GNOME. Jde o 64bitové live DVD, určené k vyzkoušení a k instalaci na PC, resp. notebook. Fedora je rychlý, stabilní a výkonný operační systém s moderními technologiemi,. Jedná se o komunitní projekt, který je sponzorovaný nejznámější a největší linuxovou společností Red Hat.

Systémové požadavky: min. 1 GB RAM, min. 10 GB místa na disku, min. 1 GHz CPU

DVD je potištěno potiskem odvozeným od oficiálního potisku Fedora 26 Workstation (oficiální potisk pro verzi 27 zatím není k dispozici).

Důležité informace:

  • Instalační obrazy vypalujeme na DVD média Verbatim, případně jiných kvalitních značek. DVD chraňte před slunečními paprsky, zdroji tepla, teplotami nad 30 °C a před vlhkem. Čistěte pouze k tomu určenými prostředky.
  • Předmětem prodeje je pouze instalační médium, obsahující přesnou kopii instalačního obrazu poskytnutého tvůrci linuxové distribuce. Instalační obraz uložený na médiu lze dále neomezeně kopírovat, software v něm obsažený lze instalovat na libovolný počet počítačů či jiných způsobilých zařízení a zdarma používat v souladu s licencí ke konkrétnímu softwaru (nejčastěji licencí GNU GPL).
  • Tato verze linuxové distribuce je určena pro 64bitové počítače s procesory x86 (Intel, AMD), což je drtivá většina osobních počítačů a notebooků vyrobených v posledních 5 letech.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky dvd, fedora, workstation
Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.