Flash disk Linux Mint 18 LTS (Kingston DT50 8 GB)

Flash disk Linux Mint 18 LTS (Kingston DT50 8 GB)
Flash disk Linux Mint 18 LTS (Kingston DT50 8 GB) Flash disk Linux Mint 18 LTS (Kingston DT50 8 GB)
Výrobce: Kingston
Model: Flash disk Linux Mint 18 (DT50)
Dostupnost: Skladem
Cena: 199

Dostupné varianty:


* Desktop:

Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

Kvalitní a rychlý flash disk Kingston DataTraveler 50 o kapacitě 8 GB s instalačním obrazem Linux Mint 18 Sarah LTS s prostředím Cinnamon, MATE, Xfce, nebo KDE. Jde o 64bitový live systém (lze ho vyzkoušet i bez instalace), které má již mnoho aplikací v základu. Linux Mint je linuxová distribuce, operační systém pro osobní počítače. Její verze jsou založeny na distribuci Ubuntu (se kterou jsou zpětně kompatibilní a využívají aplikace i od Canonical Ltd.), případně na Debianu. LTS vydání je tzv. vydání s dlouhodobou podporou (5 let).

Po instalaci systému můžete flash disk zformátovat a používat ho pro uložení libovolných dat. Pokud potřebujete, aby byla data dostupná i ze systému Windows, je potřeba ho naformátovat na souborový systém FAT32, případně NTFS. Flash disk má standardní potisk výrobce.

Vlastnosti flash disku Kingston DT50 8 GB:

  • kapacita 8 GB
  • podpora USB 3.1 (přenosová rychlost až 10 Gbit/s ~ 1280 MB/s)
  • kovové pouzdro

Systémové požadavky: min. 1 GB RAM, min. 6 GB místa na disku, min. 1 GHz CPU

Obecný instalační návod + odkazy na návody k jednotlivým distribucím

Důležité informace:

  • Flash disk chraňte před slunečními paprsky, zdroji tepla, teplotami nad 30 °C, vlhkem a statickou elektřinou. Čistěte pouze k tomu určenými prostředky.
  • Předmětem prodeje je pouze instalační médium, obsahující přesnou kopii instalačního obrazu poskytnutého tvůrci linuxové distribuce. Instalační obraz uložený na médiu lze dále neomezeně kopírovat, software v něm obsažený lze instalovat na libovolný počet počítačů či jiných způsobilých zařízení a zdarma používat v souladu s licencí ke konkrétnímu softwaru (nejčastěji licencí GNU GPL).
  • Tato verze linuxové distribuce je určena pro 64bitové počítače s procesory x86 (Intel, AMD), což je většina osobních počítačů a notebooků vyrobených v posledních 5 letech.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.