DVD Linux Mint 17.3 LTS

DVD Linux Mint 17.3 LTS
DVD Linux Mint 17.3 LTS DVD Linux Mint 17.3 LTS DVD Linux Mint 17.3 LTS DVD Linux Mint 17.3 LTS
Výrobce: Linux Mint
Model: Linux Mint 17.3 LTS
Dostupnost: ihned k dodání
Cena: 80

Dostupné varianty:


* Desktop:

Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání
Hodnocení: 5 hvězdiček (8 recenzí)

Instalační a live DVD Linux Mint 17.3 Rosa LTS s prostředím Cinnamon nebo MATE. Jde o Live DVD - 64bit, které má již mnoho aplikací v základu. Linux Mint je linuxová distribuce, operační systém pro osobní počítače. Její verze jsou založeny na distribuci Ubuntu (se kterou jsou zpětně kompatibilní a využívají aplikace i od Canonical Ltd.), případně na Debianu.

Důležité informace:

  • Instalační obrazy vypalujeme na DVD média Verbatim, případně jiných kvalitních značek. DVD chraňte před slunečními paprsky, zdroji tepla, teplotami nad 30 °C a před vlhkem. Čistěte pouze k tomu určenými prostředky.
  • Předmětem prodeje je pouze instalační médium, obsahující přesnou kopii instalačního obrazu poskytnutého tvůrci linuxové distribuce. Instalační obraz uložený na médiu lze dále neomezeně kopírovat, software v něm obsažený lze instalovat na libovolný počet počítačů či jiných způsobilých zařízení a zdarma používat v souladu s licencí ke konkrétnímu softwaru (nejčastěji licencí GNU GPL).
  • Tato verze linuxové distribuce je určena pro 64bitové počítače s procesory x86 (Intel, AMD), což je většina osobních počítačů a notebooků vyrobených v posledních 5 letech.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.
LinuxMarket je pod ochranou Podnikatelských odborů.