Linuxový e-shop

Vítáme vás v našem linuxovém e-shopu, kde si můžete vybrat dárkové předměty, oblečení, knihy a další výrobky s tématikou GNU/Linux, svobodný software, Internet, vývoj softwaru apod.

LinuxMarket se začal připravovat v březnu a dubnu roku 2012 a oficiální provoz zahájil v říjnu 2012. Začínali jsme s nabídkou několika hrnků, korbelů, triček a instalačních médií. Postupně přidáváme další a další produkty, a to většinou na přání našich zákazníků. V současné době máme v nabídce již stovky položek, včetně různých variant (barvy, loga, střihy...). I přes to, že jde o velice specifický e-shop určený pro úzkou skupinu linuxových nadšenců, máme již přes dva tisíce spokojených zákazníků a srovnávač Heuréka nám udělil hodnocení Ověřeno zákazníky!

Při objednávce vyšší než 2 000 Kč je doručení ZDARMA – NUTNÉ ZAŠKRTNOUT!

 

Nezapomínejte při objednávce vyplnit SPRÁVNĚ e-mailovou adresu (také si zkontrolujte, jestli nemáte e-mailovou schránku plnou, nedostali byste potvrzení o objednávce), PŘESNĚ napsané jméno včetně diakritiky a kompletní adresu včetně PSČ, a to zejména při doručení Českou poštou.

 


V našem e-shopu najdete zejména:


Věříme, že si náš obchod oblíbíte a budete u nás rádi nakupovat. Uvítáme jakékoliv připomínky, náměty, návrhy na rozšíření sortimentu apod. Budeme vděčni za jakoukoliv, i kritickou, zpětnou vazbu. Napište nám kdykoliv na náš e-mail – vždy vám odpovíme co nejrychleji.

Také nám můžete zavolat pro radu, která linuxová distribuce bude pro váš počítač nejvhodnější. Volejte i v případě poptávky zboží nebo zjištění dostupnosti výrobku.

Volat můžete ve všední dny – pondělí až pátek od 9:00 do 17:00.

Náš telefon je: +420 704 397 039

Náš email je: eshop@linuxmarket.cz


Provozovatel e-shopu - AIKEN s.r.o., IČO: 24698440, DIČ: CZ24698440


 

Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.
LinuxMarket je pod ochranou Podnikatelských odborů.