Flash disk Ubuntu 16.04 LTS (Kingston DT50)

Flash disk Ubuntu 16.04 LTS (Kingston DT50)
Flash disk Ubuntu 16.04 LTS (Kingston DT50) Flash disk Ubuntu 16.04 LTS (Kingston DT50)
Výrobce: Ubuntu
Model: Flash disk Ubuntu 16.04 LTS (DT50)
Dostupnost: Skladem
Cena: 199

Dostupné varianty:


* Kapacita:

Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

Kvalitní a rychlý flash disk Kingston DataTraveler 50 s instalačním obrazem Ubuntu 16.04 LTS. Desktopové prostředí Unity. Jde o 64bitový live instalační obraz, určený k vyzkoušení a k instalaci na PC, resp. notebook. Ubuntu je jedna z celosvětově nejoblíbenějších linuxových distribucí, kterou vydává v půlročních intervalech společnost Canonical. Ubuntu je plnohodnotný, spolehlivý a bezpečný operační systém, který je založený na uživatelské přívětivosti a jako ostatní desktopové distribuce obsahuje ihned po instalaci vše, co k práci i zábavě potřebujete. LTS vydání je tzv. vydání s dlouhodobou podporou.

Po instalaci systému můžete flash disk zformátovat a používat ho pro uložení libovolných dat. Pokud potřebujete, aby byla data dostupná i ze systému Windows, je potřeba ho naformátovat na souborový systém FAT32, případně NTFS. Flash disk má standardní potisk výrobce.

Vlastnosti flash disku Kingston DT50:

  • kapacita 8, 16 nebo 32 GB (podle výběru)
  • podpora USB 3.1 (přenosová rychlost až 10 Gbit/s ~ 1280 MB/s)
  • kovové pouzdro

Systémové požadavky: min. 1 GB RAM, min. 6 GB místa na disku, min. 1 GHz CPU

Obecný instalační návod + odkazy na návody k jednotlivým distribucím

Důležité informace:

  • Flash disk chraňte před slunečními paprsky, zdroji tepla, teplotami nad 30 °C, vlhkem a statickou elektřinou. Čistěte pouze k tomu určenými prostředky.
  • Předmětem prodeje je pouze instalační médium, obsahující přesnou kopii instalačního obrazu poskytnutého tvůrci linuxové distribuce. Instalační obraz uložený na médiu lze dále neomezeně kopírovat, software v něm obsažený lze instalovat na libovolný počet počítačů či jiných způsobilých zařízení a zdarma používat v souladu s licencí ke konkrétnímu softwaru (nejčastěji licencí GNU GPL).
  • Tato verze linuxové distribuce je určena pro 64bitové počítače s procesory x86 (Intel, AMD), což je většina osobních počítačů a notebooků vyrobených v posledních 5 letech.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.
LinuxMarket je pod ochranou Podnikatelských odborů.