DVD Ubuntu 19.10

DVD Ubuntu 19.10
Výrobce: Ubuntu
Model: Ubuntu 19.10
Dostupnost: na cestě
Cena: 80
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

Instalační a live DVD Ubuntu 19.10 „Eoan Ermine“ s desktopovým prostředím GNOME. Z tohoto DVD lze systém přímo spustit a vyzkoušet si ho na osobním počítači nebo notebooku (64bitová platforma x86, tedy s procesorem Intel nebo AMD vyrobeným v posledních cca 8 letech). Ubuntu je jedna z celosvětově nejoblíbenějších linuxových distribucí, kterou vydává v půlročních intervalech společnost Canonical. Jde o plnohodnotný, spolehlivý a bezpečný operační systém, který je založený na uživatelské přívětivosti a jako ostatní desktopové distribuce obsahuje ihned po instalaci vše, co k práci i zábavě potřebujete.

Tato verze je podporována 9 měsíců, tedy do července roku 2020 - poté bude potřeba povýšit instalaci Ubuntu na následující verzi (v tomto případě 20.10 LTS, která bude vydána v dubnu 2020), jinak nebude systém aktualizován. Máte-li zájem o verzi s dlouhodobu podporou (5 let), doporučujeme Ubuntu 18.04 s podporou do dubna 2023. Na rozdíl od dřívějších verzí Ubuntu už není k dispozici instalační obraz pro 32bitové počítače, proto nemůžeme takový disk dodat ani na zvláštní přání.

Ubuntu je vhodné jak pro domácnosti, tak i pro podnikové řešení!

Potisk DVD je založen na výchozí tapetě z distribuce Ubuntu 19.10 a je rozšiřován pod licencí CC BY-SA 3.0.

Důležité informace:

  • Instalační obrazy vypalujeme na DVD média Verbatim, případně jiných kvalitních značek. DVD chraňte před slunečními paprsky, zdroji tepla, teplotami nad 30 °C a před vlhkem. Čistěte pouze k tomu určenými prostředky.
  • Předmětem prodeje je pouze instalační médium, obsahující přesnou kopii instalačního obrazu poskytnutého tvůrci linuxové distribuce. Instalační obraz uložený na médiu lze dále neomezeně kopírovat, software v něm obsažený lze instalovat na libovolný počet počítačů či jiných způsobilých zařízení a zdarma používat v souladu s licencí ke konkrétnímu softwaru (nejčastěji licencí GNU GPL).
  • Tato verze linuxové distribuce je určena pro 64bitové počítače s procesory x86 (Intel, AMD), což je většina osobních počítačů a notebooků vyrobených v posledních 8 letech.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky dvd, ubuntu, gnome
Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.
LinuxMarket je pod ochranou Podnikatelských odborů.