DVD Ubuntu 16.04 LTS

DVD Ubuntu 16.04 LTS
Výrobce: Ubuntu
Model: Ubuntu 16.04 LTS
Dostupnost: Skladem
Cena: 80
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

Instalační DVD Ubuntu 16.04 LTS. Desktopové prostředí Unity. Jde o LiveDVD - 64bit, určené k vyzkoušení a k instalaci na PC, resp. notebook. Ubuntu je jedna z celosvětově nejoblíbenějších linuxových distribucí, kterou vydává v půlročních intervalech společnost Canonical. Jde o plnohodnotný, spolehlivý a bezpečný operační systém, který je založený na uživatelské přívětivosti a jako ostatní desktopové distribuce obsahuje ihned po instalaci vše, co k práci i zábavě potřebujete. LTS vydání je tzv. vydání s dlouhodobou podporou (5 let, tedy do dubna 2021).

Ubuntu je vhodné jak pro domácnosti, tak i pro podnikové řešení!

Potisk DVD je založen na tapetě z distribuce Ubuntu 16.04 a je rozšiřován pod licencí CC BY-SA 3.0.

Důležité informace:

  • Instalační obrazy vypalujeme na DVD média Verbatim, případně jiných kvalitních značek. DVD chraňte před slunečními paprsky, zdroji tepla, teplotami nad 30 °C a před vlhkem. Čistěte pouze k tomu určenými prostředky.
  • Předmětem prodeje je pouze instalační médium, obsahující přesnou kopii instalačního obrazu poskytnutého tvůrci linuxové distribuce. Instalační obraz uložený na médiu lze dále neomezeně kopírovat, software v něm obsažený lze instalovat na libovolný počet počítačů či jiných způsobilých zařízení a zdarma používat v souladu s licencí ke konkrétnímu softwaru (nejčastěji licencí GNU GPL).
  • Tato verze linuxové distribuce je určena pro 64bitové počítače s procesory x86 (Intel, AMD), což je většina osobních počítačů a notebooků vyrobených v posledních 5 letech.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky dvd, ubuntu, lts, unity
Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.
LinuxMarket je pod ochranou Podnikatelských odborů.