DVD openSUSE Leap

DVD openSUSE Leap
Výrobce: openSUSE
Model: openSUSE Leap
Dostupnost: Skladem
Cena: 80
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

Instalační a live DVD openSUSE Leap. Distribuce openSUSE Leap je novou generací známého openSUSE, s novým vývojovým modelem. Základní kódová báze je společná s komerční distribucí Suse Linux Enterprise, další aplikace pak přicházejí z průběžně aktualizované distribuce Tumbleweed. Nabízíme vždy aktuální verzi, tou je nyní verze 15 (pozor: číslování verzí bylo změněno!).

Důležité informace:

  • Instalační obrazy vypalujeme na DVD média Verbatim, případně jiných kvalitních značek. DVD chraňte před slunečními paprsky, zdroji tepla, teplotami nad 30 °C a před vlhkem. Čistěte pouze k tomu určenými prostředky.
  • Předmětem prodeje je pouze instalační médium, obsahující přesnou kopii instalačního obrazu poskytnutého tvůrci linuxové distribuce. Instalační obraz uložený na médiu lze dále neomezeně kopírovat, software v něm obsažený lze instalovat na libovolný počet počítačů či jiných způsobilých zařízení a zdarma používat v souladu s licencí ke konkrétnímu softwaru (nejčastěji licencí GNU GPL).
  • Tato verze linuxové distribuce je určena pro 64bitové počítače s procesory x86 (Intel, AMD), což je většina osobních počítačů a notebooků vyrobených v posledních 5 letech.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky dvd, opensuse, leap
Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.
LinuxMarket je pod ochranou Podnikatelských odborů.