DVD openSUSE 13.2

DVD openSUSE 13.2
Výrobce: openSUSE
Model: openSUSE 13.2
Dostupnost: Skladem
Cena: 80
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání
Hodnocení: 5 hvězdiček (1 recenzí)

Instalační a live DVD openSUSE 13.2. Jde o Live DVD - 64bit s pracovním prostředím KDE, které má již mnoho aplikací v základu. Distribuce openSUSE je nekomerční, komunitní linuxovou distribucí známé společnosti SUSE, která vyvíjí distribuci SUSE Linux Enterprise. Komunitní linuxová distribuce openSUSE obsahuje vše, co začínající i náročný uživatel potřebuje, aby mohl na svém počítači začít používat Linux.

Důležité informace:

  • Instalační obrazy vypalujeme na DVD média Verbatim, případně jiných kvalitních značek. DVD chraňte před slunečními paprsky, zdroji tepla, teplotami nad 30 °C a před vlhkem. Čistěte pouze k tomu určenými prostředky.
  • Předmětem prodeje je pouze instalační médium, obsahující přesnou kopii instalačního obrazu poskytnutého tvůrci linuxové distribuce. Instalační obraz uložený na médiu lze dále neomezeně kopírovat, software v něm obsažený lze instalovat na libovolný počet počítačů či jiných způsobilých zařízení a zdarma používat v souladu s licencí ke konkrétnímu softwaru (nejčastěji licencí GNU GPL).
  • Tato verze linuxové distribuce je určena pro 64bitové počítače s procesory x86 (Intel, AMD), což je většina osobních počítačů a notebooků vyrobených v posledních 5 letech.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky dvd, opensuse, kde, plasma
Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.
LinuxMarket je pod ochranou Podnikatelských odborů.