DVD Manjaro Linux

DVD Manjaro Linux
Výrobce: Manjaro
Model: Manjaro Linux
Dostupnost: ihned k dodání
Cena: 80
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

Instalační DVD Manjaro Linux. Desktopové prostředí XFCE. Jde o LiveDVD - 64bit, určené k vyzkoušení a k instalaci na PC, resp. notebook. Manjaro je uživatelsky příjemná linuxová distribuce, založená a vyvinutá na základě operačního systému Arch Linux. Její vývojáři jsou z Rakouska, Francie a Německa. V Manjaro jsou zakomponovány všechny výhody operačního systému Arch Linux, přičemž je hlavní důraz kladen na uživatelskou přívětivost a jednoduchost.

Manjaro používá vývojový model tzv. Rolling Release, kdy stejný systém kernelu není v následující verzi nahrazen, ale je průběžně aktualizován a modernizován. To znamená, že není nutné stále dokola Manjaro instalovat, abyste měli jeho nejnovější verzi. Vždy je totiž stávající aktualizovaná instalace tou nejnovější verzí.

Důležité informace:

  • Instalační obrazy vypalujeme na DVD média Verbatim, případně jiných kvalitních značek. DVD chraňte před slunečními paprsky, zdroji tepla, teplotami nad 30 °C a před vlhkem. Čistěte pouze k tomu určenými prostředky.
  • Předmětem prodeje je pouze instalační médium, obsahující přesnou kopii instalačního obrazu poskytnutého tvůrci linuxové distribuce. Instalační obraz uložený na médiu lze dále neomezeně kopírovat, software v něm obsažený lze instalovat na libovolný počet počítačů či jiných způsobilých zařízení a zdarma používat v souladu s licencí ke konkrétnímu softwaru (nejčastěji licencí GNU GPL).
  • Tato verze linuxové distribuce je určena pro 64bitové počítače s procesory x86 (Intel, AMD), což je většina osobních počítačů a notebooků vyrobených v posledních 5 letech.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky dvd, manjaro, xfce
Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.
LinuxMarket je pod ochranou Podnikatelských odborů.