DVD Mageia 6 (live)

DVD Mageia 6 (live)
Výrobce: Mageia
Model: Mageia 6
Dostupnost: ihned k dodání
Cena: 80

Dostupné varianty:


* Desktop:

Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

Live DVD linuxové distribuce Mageia 6, vyvíjené v rámci komunitního projektu. Mageia vznikla jako odnož zanikající distribuce Mandriva. Je to uživatelsky přívětivá distribuce, jako desktopová prostředí používá především KDE a GNOME, v balíčcích je k dispozici veškerý software potřebný pro běžné používání počítače. Verze 6 má Live DVD i s lehkým prostředím Xfce.

Pozor: Tento disk podporuje pouze čistou instalaci nebo přímé spuštění systému. Pro upgrade ze starší verze systému prosím použijte instalační DVD.

Potisk DVD je založen na tapetě na plochu, šířené pod licencí CC BY-SA 3.0.

Důležité informace:

  • Instalační obrazy vypalujeme na DVD média Verbatim, případně jiných kvalitních značek. DVD chraňte před slunečními paprsky, zdroji tepla, teplotami nad 30 °C a před vlhkem. Čistěte pouze k tomu určenými prostředky.
  • Předmětem prodeje je pouze instalační médium, obsahující přesnou kopii instalačního obrazu poskytnutého tvůrci linuxové distribuce. Instalační obraz uložený na médiu lze dále neomezeně kopírovat, software v něm obsažený lze instalovat na libovolný počet počítačů či jiných způsobilých zařízení a zdarma používat v souladu s licencí ke konkrétnímu softwaru (nejčastěji licencí GNU GPL).
  • Tato verze linuxové distribuce je určena pro 64bitové počítače s procesory x86 (Intel, AMD), což je většina osobních počítačů a notebooků vyrobených v posledních 5 letech.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky dvd, ubuntu, mageia
Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.