DVD Mageia 6 (instalační)

DVD Mageia 6 (instalační)
Výrobce: Mageia
Model: Mageia 6
Dostupnost: ihned k dodání
Cena: 80
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

Instalační DVD linuxové distribuce Mageia 6, vyvíjené v rámci komunitního projektu. Mageia vznikla jako odnož zanikající distribuce Mandriva. Je to uživatelsky přívětivá distribuce, jako desktopová prostředí používá především KDE a GNOME, v balíčcích je k dispozici veškerý software potřebný pro běžné používání počítače.

Pozor: Tento disk je pouze instalační, vhodný pro čisté instalace i pro aktualizace ze starších verzí. Pro přímé spuštění prosím použijte Live DVD.

Potisk DVD je založen tapetě na plochu pro distribuci Mageia 6, šířené pod licencí CC BY-SA 3.0.

Důležité informace:

  • Instalační obrazy vypalujeme na DVD média Verbatim, případně jiných kvalitních značek. DVD chraňte před slunečními paprsky, zdroji tepla, teplotami nad 30 °C a před vlhkem. Čistěte pouze k tomu určenými prostředky.
  • Předmětem prodeje je pouze instalační médium, obsahující přesnou kopii instalačního obrazu poskytnutého tvůrci linuxové distribuce. Instalační obraz uložený na médiu lze dále neomezeně kopírovat, software v něm obsažený lze instalovat na libovolný počet počítačů či jiných způsobilých zařízení a zdarma používat v souladu s licencí ke konkrétnímu softwaru (nejčastěji licencí GNU GPL).
  • Tato verze linuxové distribuce je určena pro 64bitové počítače s procesory x86 (Intel, AMD), což je většina osobních počítačů a notebooků vyrobených v posledních 5 letech.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky dvd, ubuntu, mageia
Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.