DVD Linux Mint 19.2 LTS

DVD Linux Mint 19.2 LTS
DVD Linux Mint 19.2 LTS DVD Linux Mint 19.2 LTS
Výrobce: Linux Mint
Model: Linux Mint 19.2 LTS
Dostupnost: Skladem
Cena: 29

Dostupné varianty:


* Desktop pro Linux Mint:

Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

Instalační a live DVD Linux Mint 19.2 Tina LTS s prostředím Cinnamon, MATE nebo Xfce. Jde o 64bitové Live DVD, z něhož lze systém přímo vyzkoušet i bez instalace a následně nainstalovat (nebo instalovat rovnou). Linux Mint je linuxová distribuce, operační systém pro osobní počítače. Její verze jsou založeny na distribuci Ubuntu (se kterou jsou zpětně kompatibilní a využívají aplikace i od Canonical Ltd.; konkrétně Linux Mint 19.2 je založen na Ubuntu 18.04 LTS). Tato verze bude podporována do roku 2023.

Potisk DVD s desktopem MATE je založen na fotografii Grüner Mate geschnitten, jejímž autorem je André Helbig a je rozšiřována pod licencí CC BY-SA 3.0 Unported.

Logo Linux Mint je rozšiřováno pod licencí Creative Commons Attribution 3.0 Unported.

Důležité informace:

  • Instalační obrazy vypalujeme na DVD média Verbatim, případně jiných kvalitních značek. DVD chraňte před slunečními paprsky, zdroji tepla, teplotami nad 30 °C a před vlhkem. Čistěte pouze k tomu určenými prostředky.
  • Předmětem prodeje je pouze instalační médium, obsahující přesnou kopii instalačního obrazu poskytnutého tvůrci linuxové distribuce. Instalační obraz uložený na médiu lze dále neomezeně kopírovat, software v něm obsažený lze instalovat na libovolný počet počítačů či jiných způsobilých zařízení a zdarma používat v souladu s licencí ke konkrétnímu softwaru (nejčastěji licencí GNU GPL).
  • Tato verze linuxové distribuce je určena pro 64bitové počítače s procesory x86 (Intel, AMD), což je většina osobních počítačů a notebooků vyrobených v posledních 5 letech.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.
LinuxMarket je pod ochranou Podnikatelských odborů.