DVD Linux Mint 18 LTS DOPRODEJ

DVD Linux Mint 18 LTS DOPRODEJ
DVD Linux Mint 18 LTS DOPRODEJ DVD Linux Mint 18 LTS DOPRODEJ DVD Linux Mint 18 LTS DOPRODEJ DVD Linux Mint 18 LTS DOPRODEJ DVD Linux Mint 18 LTS DOPRODEJ DVD Linux Mint 18 LTS DOPRODEJ DVD Linux Mint 18 LTS DOPRODEJ
Výrobce: Linux Mint
Model: Linux Mint 18 LTS
Dostupnost: Skladem
Cena: 30

Dostupné varianty:


* Desktop pro Linux Mint:

Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

Instalační a live DVD Linux Mint 18 Sarah LTS s prostředím Cinnamon, MATE, Xfce nebo KDE. Jde o Live DVD - 64bit, které má již mnoho aplikací v základu. Linux Mint je linuxová distribuce, operační systém pro osobní počítače. Její verze jsou založeny na distribuci Ubuntu (se kterou jsou zpětně kompatibilní a využívají aplikace i od Canonical Ltd.; konkrétně Linux Mint 18 je založen na Ubuntu 16.04 LTS), případně na Debianu.

DOPRODEJ ZA SNÍŽENOU CENU!

Potisk DVD s desktopem Cinnamon je založen na fotografii Baton de cannelle (licence GNU FDL 1.2+, CC BY-SA 1.0–3.0). Potisk DVD s desktopem MATE je založen na fotografii Yerba mate liscie (licence CC BY-SA 4.0). Potisk DVD s desktopem Xfce je založen na tapetě od autora s pseudonymem darkmiguel (licence GNU GPL). Potisk DVD s desktopem KDE je založen na fotografii Ralfa Roletscheka (licence GNU FDL 1.2, Free Art License).

Důležité informace:

  • Instalační obrazy vypalujeme na DVD média Verbatim, případně jiných kvalitních značek. DVD chraňte před slunečními paprsky, zdroji tepla, teplotami nad 30 °C a před vlhkem. Čistěte pouze k tomu určenými prostředky.
  • Předmětem prodeje je pouze instalační médium, obsahující přesnou kopii instalačního obrazu poskytnutého tvůrci linuxové distribuce. Instalační obraz uložený na médiu lze dále neomezeně kopírovat, software v něm obsažený lze instalovat na libovolný počet počítačů či jiných způsobilých zařízení a zdarma používat v souladu s licencí ke konkrétnímu softwaru (nejčastěji licencí GNU GPL).
  • Tato verze linuxové distribuce je určena pro 64bitové počítače s procesory x86 (Intel, AMD), což je většina osobních počítačů a notebooků vyrobených v posledních 5 letech.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.
LinuxMarket je pod ochranou Podnikatelských odborů.