DVD Linux Mint 18.3 LTS DOPRODEJ

DVD Linux Mint 18.3 LTS DOPRODEJ
DVD Linux Mint 18.3 LTS DOPRODEJ DVD Linux Mint 18.3 LTS DOPRODEJ
Výrobce: Linux Mint
Model: Linux Mint 18.3 LTS
Dostupnost: Skladem
Cena: 30

Dostupné varianty:


* Desktop pro Linux Mint:

Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

Doprodej za sníženou cenu!

Instalační a live DVD Linux Mint 18.3 Sylvia LTS s prostředím Cinnamon, MATE, KDE nebo Xfce. Jde o Live DVD - 64bit, které má již mnoho aplikací v základu. Linux Mint je linuxová distribuce, operační systém pro osobní počítače. Její verze jsou založeny na distribuci Ubuntu (se kterou jsou zpětně kompatibilní a využívají aplikace i od Canonical Ltd.; konkrétně Linux Mint 18.3 je založen na Ubuntu 16.04 LTS), případně na Debianu. Tato verze bude podporována do dubna 2021.

Potisk DVD s desktopem Cinnanon je založen na fotografii Cannelle (Marché de la Darse) a je rozšiřován pod licencí Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0.

Logo Linux Mint je rozšiřováno pod licencí Creative Commons Attribution 3.0 Unported.

Důležité informace:

  • Instalační obrazy vypalujeme na DVD média Verbatim, případně jiných kvalitních značek. DVD chraňte před slunečními paprsky, zdroji tepla, teplotami nad 30 °C a před vlhkem. Čistěte pouze k tomu určenými prostředky.
  • Předmětem prodeje je pouze instalační médium, obsahující přesnou kopii instalačního obrazu poskytnutého tvůrci linuxové distribuce. Instalační obraz uložený na médiu lze dále neomezeně kopírovat, software v něm obsažený lze instalovat na libovolný počet počítačů či jiných způsobilých zařízení a zdarma používat v souladu s licencí ke konkrétnímu softwaru (nejčastěji licencí GNU GPL).
  • Tato verze linuxové distribuce je určena pro 64bitové počítače s procesory x86 (Intel, AMD), což je většina osobních počítačů a notebooků vyrobených v posledních 5 letech.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.
LinuxMarket je pod ochranou Podnikatelských odborů.