DVD Kubuntu 16.04 LTS DOPRODEJ

DVD Kubuntu 16.04 LTS DOPRODEJ
Výrobce: Ubuntu
Model: Kubuntu 16.04 LTS
Dostupnost: Skladem
Cena: 30
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

DOPRODEJ za sníženou cenu!

Instalační DVD Kubuntu 16.04 LTS s desktopovým prostředím KDE. Jde o LiveDVD - 64bit, určené k vyzkoušení a k instalaci na PC, resp. notebook. Ubuntu je celosvětově nejoblíbenější linuxovou distribucí, kterou vydává v půlročních intervalech společnost Canonical; Kubuntu je derivát (odvozená distribuce) – využívá většinu balíčků z Ubuntu, má ale desktopové prostředí KDE Plasma. Jde o plnohodnotný, spolehlivý a bezpečný operační systém, který je založený na uživatelské přívětivosti a jako ostatní desktopové distribuce obsahuje ihned po instalaci vše, co k práci i zábavě potřebujete. LTS vydání je tzv. vydání s dlouhodobou podporou.

Ubuntu je vhodné jak pro domácnosti, tak i pro podnikové řešení!

Potisk DVD je založen na tapetě z tématu Breeze v distribuci Kubuntu 16.04 a je rozšiřován pod licencí GNU GPL verze 2 nebo novější.

Důležité informace:

  • Instalační obrazy vypalujeme na DVD média Verbatim, případně jiných kvalitních značek. DVD chraňte před slunečními paprsky, zdroji tepla, teplotami nad 30 °C a před vlhkem. Čistěte pouze k tomu určenými prostředky.
  • Předmětem prodeje je pouze instalační médium, obsahující přesnou kopii instalačního obrazu poskytnutého tvůrci linuxové distribuce. Instalační obraz uložený na médiu lze dále neomezeně kopírovat, software v něm obsažený lze instalovat na libovolný počet počítačů či jiných způsobilých zařízení a zdarma používat v souladu s licencí ke konkrétnímu softwaru (nejčastěji licencí GNU GPL).
  • Tato verze linuxové distribuce je určena pro 64bitové počítače s procesory x86 (Intel, AMD), což je většina osobních počítačů a notebooků vyrobených v posledních 5 letech.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky dvd, kubuntu, lts, kde, plasma
Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.
LinuxMarket je pod ochranou Podnikatelských odborů.