DVD Elementary OS Freya

DVD Elementary OS Freya
Výrobce: Elementary OS
Model: DVD Elementary OS Freya
Dostupnost: Skladem
Cena: 80
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

Instalační DVD  Elementary OS Freya. Desktopové prostředí Pantheon. Jde o LiveDVD - 64bit, určené k vyzkoušení a k instalaci na PC, resp. notebook. Elementary OS je distribuce Linuxu založená na Ubuntu. Jedná se o desktopový systém s vlastním shellovým interpretem, nazývající se Pantheon a je hluboce integrován s dalšími základními OS aplikacemi, jako Plank (hlavní panel), Midori (standardní webový prohlížeč) a Scratch (jednoduchý textový editor).

Systémové požadavky: min. 1 GB RAM, min. 6 GB místa na disku, min. 1 GHz CPU

Důležité informace:

  • Instalační obrazy vypalujeme na DVD média Verbatim, případně jiných kvalitních značek. DVD chraňte před slunečními paprsky, zdroji tepla, teplotami nad 30 °C a před vlhkem. Čistěte pouze k tomu určenými prostředky.
  • Předmětem prodeje je pouze instalační médium, obsahující přesnou kopii instalačního obrazu poskytnutého tvůrci linuxové distribuce. Instalační obraz uložený na médiu lze dále neomezeně kopírovat, software v něm obsažený lze instalovat na libovolný počet počítačů či jiných způsobilých zařízení a zdarma používat v souladu s licencí ke konkrétnímu softwaru (nejčastěji licencí GNU GPL).
  • Tato verze linuxové distribuce je určena pro 64bitové počítače s procesory x86 (Intel, AMD), což je většina osobních počítačů a notebooků vyrobených v posledních 5 letech.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.