DVD Debian 10

DVD Debian 10
DVD Debian 10
Výrobce: Debian
Model: Debian 10
Dostupnost: Skladem
Cena: 80

Dostupné varianty:


Krabička:


Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

Instalační a live DVD Debian 10 Buster s desktopem GNOME - rozsáhlá linuxová distribuce s důrazem na svobodu softwaru. Debian je známý svou stabilitou a je často používán na linuxových serverech. Debian je rovněž základem pro další linuxové distribuce - Ubuntu a jeho deriváty, Linux Mint, Knoopix, Damn Small Linux.

Při objednávání DVD si můžete zaškrtnout vložení do krabičky s oficiálním bookletem (potištěný papír vložený pod fólii na krabičce s DVD). Tato krabička je za příplatek. Bez zaškrtnutí posíláme DVD vložené v papírové obálce.

Důležité informace:

  • Instalační obrazy vypalujeme na DVD média Verbatim, případně jiných kvalitních značek. DVD chraňte před slunečními paprsky, zdroji tepla, teplotami nad 30 °C a před vlhkem. Čistěte pouze k tomu určenými prostředky.
  • Předmětem prodeje je pouze instalační médium, obsahující přesnou kopii instalačního obrazu poskytnutého tvůrci linuxové distribuce. Instalační obraz uložený na médiu lze dále neomezeně kopírovat, software v něm obsažený lze instalovat na libovolný počet počítačů či jiných způsobilých zařízení a zdarma používat v souladu s licencí ke konkrétnímu softwaru (nejčastěji licencí GNU GPL).
  • Tato verze linuxové distribuce je určena pro 64bitové počítače s procesory x86 (Intel, AMD), což je většina osobních počítačů a notebooků vyrobených v posledních 5 letech.

Potisk DVD je rozšiřován pod licencí GNU GPL 2.0 nebo novější.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky dvd, debian, gnome
Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.
LinuxMarket je pod ochranou Podnikatelských odborů.