banner02 banner04 banner01 banner03
Čerstvé zprávy

Změna telefonního čísla (19. 3. 2017)

Od dnešního dne máme nové telefonní číslo: 704 397 039 (najdete ho také na stránce Kontaktujte nás). Původní číslo zůstane ještě po omezenou dobu v provozu. Děkujeme za pochopení.

Konference InstallFest 2017 (27. 2. 2016)

Ve dnech 4. a 5. března 2017 se na FEL ČVUT na Karlově náměstí v Praze koná konference InstallFest. Na konferenci budeme mít stánek, kde budete moci zakoupit naše zboží a zároveň vidět v akci pokladnu pro EET založenou na Raspberry Pi a svobodném softwaru. Na stánku budou platit konferenční ceny, v některých případech výrazně nižší než při běžném prodeji v e-shopu – například 5 ks samolepek za 25 Kč (běžná cena 45 Kč) nebo placky 44 mm za 40 Kč (běžná cena 55 Kč). V nabídce budou dále například trička, knihy, hrnky a samozřejmě také plyšoví tučňáci.

Demonstrace za svobodné podnikání (24. 2. 2016)

Budete-li zítra 25. února v Praze, zúčastněte se prosím Demonstrace za svobodné podnikání, která se koná od 12 hodin na Václavském náměstí. Je potřeba zastavit sílící vrchnostenské chování státu a papalášství vládnoucích politiků. Na podnikatele (a nejen na ně) dopadá stále více příkazů a zákazů, zatímco stát neplní své úkoly a přehazuje je na bedra podnikatelů a občanů. Za drobná pochybení podnikatelů se zavádějí drakonické sankce, zatímco státu za jeho chyby žádné zásadní postihy nehrozí a jeho představitelům už vůbec. S tímto stavem a hlavně trendem se nechceme smířit.

Archiv zpráv

Nejprodávanější
Partnerství a spolupráce
Doprava
Zásilkovna.cz Česká pošta DPD
Platby
GoPay MasterCard SecureCode MasterCard MasterCard Electronic Maestro Verified by VISA VISA VISA Electron
Ostatní spolupráce
LinuxMint ubuntu opensuse CzechMania exospace viper pagerank Razítka a vizitky Sedin

LinuxMarket – moderní linuxový e-shop

Běží na softwaru OpenCart, provozuje AIKEN s. r. o.